mobilya imalatı, istanbul mobilya üretimi

Mobilya İmalatı | İstanbul Mobilya Üretimi

İstanbul mobilya üretimi konusunda ihtiyaç duyduğunuz her konuda firmamızı arayabilir ve aradığınız kaliteli hizmeti uzman kadromuzdan alabilirsiniz.

Mobilya imalatında İstanbul bölgesinin Avrupa ve Anadolu yakasının pek çok semtinde sizlere hizmet vermekteyiz. Kısa süreler içinde hızlı ve bütçenize uygun olan kaliteli ahşap mobilya imalatı hizmet için sizde Marangoz Atölyesini seçin.

Mobilya İmalatçıları

Mobilya imalatçıları arayışınız varsa sizlere bir telefon uzaklığındayız.  Firmamızı arayarak ihtiyaç duyduğunuz her türlü mobilyanız ile ilgili olarak hizmet alabilirsiniz.  Mobilya imalatçıları arasında yer alan firmamız uzun yıllardan beri siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak amacı ile işinde uzman olan ustalarımız ile üretim yapmaya devam etmekte. Mobilya imalatçıları arasından seçim yapacaksanız güvenilir yerlerden hizmet almanızı öneririz.

Ölçüye Göre Mobilya İmalatı

Ölçüye göre mobilya imalatı konusunda ihtiyaç duyduğunuz mobilya isteklerinizi gönül rahatlığı içinde firmamıza iletebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize kısa süreler içinde uygun fiyatlardan istediğiniz ve aradığınız mobilyaları üretmekte ve sizlere teslim etmekteyiz. Evinizde ya da iş yerinizde kullanmak için aradığınız ahşap mobilya imalatı ihtiyacınız için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Ahşap Mobilya İmalatı

Ahşap mobilya imalatı konusunda aklınıza gelebilecek her türlü mobilya işinizde piyasa fiyatlarından daha uygun olacak şekilde sizlere uzman ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Ahşap mobilya imalatı hakkında aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz tüm konularda bilgi almak için firmamızı arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ofis Mobilya İmalatı

İş yerleriniz de kullanmak amacı ile kaliteli ve uzun ömürlü ofis mobilyası imalatçısı arayışınız varsa uzman kadromuz ile sizlerin hizmetindeyiz.

Ahşap mobilya imalatı yapan firmamız ofis mobilyaları konusunda da sizlere ustalarımız ile en iyi hizmeti vermektedir.

Mobilya İmalat Malzemeleri

Ahşap mobilya imalatı işinde kullanılan belli başlı malzemeler bulunmaktadır. Göz alıcı ve sağlam mobilya üretimi yapabilmek için ustaların gerekli malzemelere sahip olması oldukça önemlidir.

Kaliteli malzeme kullanımı uzun ömürlü sağlam üretimin yapılması için son derece gereklidir. Mobilya imalatında kullanılan malzemeler aşağıda olduğu gibidir.

 • Suntalam
 • Sunta(Yonga Levha)
 • MDFlam
 • Laminet Malzeme
 • MDF (Lif Levha)

Mobilya İmalatı Nasıl Yapılır?

Mobilya imalatında kullanılan ana malzeme tabi ki ağaçtır. Kimi zaman imalatta demir saç plakalar kullanılsa da piyasa da çokta rağbet görmemektedirler.  Mobilya imalatında dekorasyon amacı ile tercih edilen ahşap malzemelere ek olarak demir profiller ve krom paslanmazlar kullanılır.

Mobilya imalatı sırasında kullanılan ağaçların her bir aksamı özenle seçilerek göz alıcı şık mobilyalar üretilmektedir. İmalat sırasında kullanılmayan ağaçların her bir parçası entegre ağaç işleme sanayisinde hamur haline dönüştürülür. Daha sonra ise yapıştırıcı olan tutkalla preslenen ağaç parçaları mobilya ve ahşap levhaların imalatında kullanılmaktadır.

Özel Mobilya İmalatı

Özel mobilya imalatı konusunda ihtiyaç duyduğunuz her şey Marangoz Atölyesinde sizleri bekliyor. Kaliteli ve size hitap eden mobilya imalatı yaptırmak istiyorsanız hemen bizi arayın!

Klasik Mobilya İmalatı

Klasik mobilya yaptırma isteğiniz varsa doğru yerdesiniz. İşinin ehli olan ustalarımız ile siz değerli müşterilerimize klasik mobilya imalatı hizmetini uygun fiyatlardan sizlere sunmaktayız.

Mobilya İmalat Atölyesi

Mobilya imalat atölyesi olarak sizlere hizmet sunmaktayız. İstediğiniz her türlü mobilya imalatını kısa süreler içinde yaparak adresinize teslim etmekteyiz. İstediğiniz ve hayalinizde olan her türlü mobilya imalatınız için telefonunuzu bekliyoruz.

Mobilya İmalat Teknikleri

Mobilya imalatında kullanılan birçok teknik bulunmaktadır. Bu teknikler yapılacak olan mobilya üretiminin modeline, kullanım alanına ve kullanım amacına göre değişmektedir.

Mobilya imalatında kullanılan tekniklere genel olarak mobilyanın konstrüksiyon özelikleri ismi verilir. İmalat aşamasının en başında tabi ki kaliteli ve doğru bir seçim çizim gelmektedir.  Hatalı ya da yanlış yapılan bir çizim mobilya üretiminde ciddi aksaklıkların yaşanmasına neden olacaktır.

Bizlerde işinde uman olan ekip arkadaşlarımız ile imalatta doğru teknikleri tercih ederek mobilya üretimi yapmakta ve sizlere hizmet vermekteyiz.

Mobilya Tasarım İmalat

Tasarım mobilya yaptırmak için firma arayışınız varsa kısa süreler içinde hızlı ve bir o kadar da kaliteli hizmet almak için sizde bizi seçmelisiniz. Fiyat performans açısından piyasada yer alan pek çok firmadan daha iyi olduğumuzu göreceksiniz.

marangoz atölyesi teklif al

Mobilya İmalatçıları İstanbul

Uzun yıllardan beri uzman kadromuz ile İstanbul bölgesinde sizlere hizmet vermekteyiz. İstanbul mobilya imalatçıları arasında yer alan firmamızdan sizde kısa süreler içinde ihtiyaç duyduğunuz tüm mobilya işleriniz ile ilgili olarak gönül rahatlığı içinde hizmet alabilirsiniz.

İstanbul mobilya imalatı yapan firmalar ile görüşme sağlarken referans olarak yaptıkları işleri görmenizi öneririz. Bunun yanı sıra ham mobilya imalatı İstanbul bölgesine firmamız tarafından uzman ekibimiz ile verilmektedir.

Ayrıca özel mobilya imalatı hakkında İstanbul bölgesinin pek çok semtine ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Sizde gönül ferahlığı içinde firmamızdan ve ustalarımızdan mobilya konusunda aradığınız kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

**Hizmetlerimiz**

Ev Mobilyaları: Marangoz Atölyesi olarak uzun yıllardan beri mobilya kurulumu, montajı ya da servisi gibi pek çok konuda sizlere uygun fiyatlardan kaliteli hizmet sunmaktayız.  Ev mobilyaları denilince aklınıza gelebilecek bir çok mobilya için gerekli olan tüm hizmeti sizlere sunmaktayız. Sizlere sunmuş olduğumuz ev mobilyaları hizmetlerimizi aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

 • Vestiyer: Vestiyerleriniz ile ilgili olarak yaşadığınız her türlü sorun sıkıntıda firmamız ile iletişime geçebilir ve uygun fiyatlardan kaliteli hizmet alabilirsiniz.
 • Ayakkabılık: Sorun ya da sıkıntı yaşadığınız ayakkabılıklarınız da tamir ihtiyacı duyuyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamızın uzman ekibi ile iletişine geçerek tamir randevusu oluşturabilirsiniz.
 • Çalışma masası: Ev ya da iş yerinizde kullanmış olduğunuz çalışma masalarınızda meydana gelen her türlü sorunda bizimle iletişime geçebilir ve bütçenize uygun olan fiyatlardan hizmet alabilirsiniz.
 • Kütüphane: İş yeri ya da evinizde severek kullandığınız kütüphanelerinizde zaman içinde sıkıntılar meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda tamir ustası arayışınız varsa firmamızı arayabilir ve müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Komidin: Komidinleriniz de yaşadığınız kırılma, sıyrılma ya da aşınma gibi deformelerde usta arayışınız varsa firmamızdan gerekli olan tamir ustası hizmetini uygun fiyatlardan alabilirsiniz.
 • Sehpa: Evinizde ya da iş yerinizde severek kullandığınız sehpalarınızda yaşadığınız problemlerde firmamızı arayarak uygun fiyatlardan tamir hizmeti alabilirsiniz.
 • Dresuar: Şıklıkları ile göz kamaştıran dresuarlarınız da meydana gelen her türlü sorunla ilgili olarak deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz.
 • Raydolap: Oldukça kullanışlı olan ve severek kullandığınız raydolaplarınız da zaman içinde meydana gelen sorun ya da sıkıntılarla ilgili olarak sizlere uzman ekibimiz ile kısa süreler içinde kaliteli hizmet vermekteyiz.
 • Gardrop: Evlerinizde kullanmış olduğunuz gardroplarınız ile ilgili her türlü problemde firmamız ile iletişime geçebilir ve fiyat alabilirsiniz.
 • Ahşap dolap: Ahşap dolaplarınız da zaman içinde kullanım ömrünün dolması ya da kullanıcı hataları nedeniyle bir takım problemler çıkabilmektedir. Bu gibi durumlarda firmamızın uzman ekibi ile sizlere kısa sürelerde kaliteli hizmet vermekteyiz.
 • Yemek odası: Evlerinizde bulunan ve beğenerek almış olduğunuz yemek odası takımlarınızda meydana gelen her türlü kırılma, yıpranma ya da çizilmelerde firmamız ile iletişime geçerek deneyimli ustalarımızdan hizmet alabilirsiniz.
 • Salon Mobilyaları: Salon mobilyalarınızda meydana gelen her türlü sorun ya da sıkıntıda kaliteli hizmet ve işinde deneyimli usta arayışınız varsa doğru yerdesiniz. Firmamızı arayarak iletişime geçebilir ve müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri alabilirsiniz.
 • Ahşap Dresuar: Ahşap dresuarlarda zaman içinde oluşan her türlü sorun ya da sıkıntıda firmamızı arayarak deneyimli ustalarımızdan kaliteli hizmet alabilirsiniz.
 • Mutfak dolabı: İş yeri ya da evlerinizde kullanmış olduğunuz mutfak dolaplarında belli başlı sorun ya da sıkıntılar olabilmektedir. Meydana gelen kırılma, çizilme, şişme ya da menteşelerde yaşayabileceğiniz her türlü problemde firmamızı arayarak kaliteli hizmet alabilirsiniz.
Call Now ButtonHEMEN BİLGİ ALIN