dolap tamiri ve dolap kapağı tamiri

Dolap Tamiri | Raylı Dolaplar | Dolap Kapağı Tamiratı

Dolap tamiri, raylı dolaplar ve dolap kapağı tamiri hakkında ihtiyaç duyduğunuz her şeyi firmamızdan temin edebilir ve sorun yaşadığınız mobilya tadilat işlerinizi gönül rahatlığı ile işinde uzman olan deneyimli kadromuza teslim edebilirsiniz.

Evinizde ya da işyeriniz de bulunan her türlü dolap modellerinizde meydana gelen sorun ya da sıkıntılar tecrübeli ekibimiz tarafından kısa süreler içinde çözüme kavuşturularak adresinize teslim edilmektedir.

Kısa süreli çok vakit almayan dolap tamiri işlerinizde adresinize gelerek raylı model ya da standart kapaklı dolaplarınızı ekibimiz ile hemen tamir edebilmekteyiz.

İstanbul’un birçok semtine hizmet vermekte, işlemlerimizi zaman tasarrufu çerçevesinde son derece temiz işçilik ile yapmakta ve teslim etmekteyiz.

Sizlerde sorun yaşadığınız her türlü mobilya tamir montaj işleriniz ile ilgili olarak firmamızın iletişim numaralarından bizleri arayabilirsiniz. Detaylı bilgileri müşteri temsilcilerimizden öğrenerek, uygun fiyatlardan dolap tamiri işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Dolap Tamircisi

Ofisiniz de ya da evinizde kullanmış olduğunuz tüm eşyalar zaman içersin de yıpranır ve kimi zaman kullanılamaz hale gelir. Özellikle sürekli açıp kapatmaya maruz kalan dolaplar yıllar geçtikçe ilk hallerinden eser kalmayacak şekilde eskir; ancak üzülmeyin kırılmış olan ya da kullanımdan dolayı deforme olmuş dolaplarınız için dolap tamircisi arayışınız varsa doğru yerdesiniz demektir.

Kaliteli malzeme ve temiz işçilik ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için deneyimli kadromuz ile sizler için çalışmaktayız. Son teknoloji kullanan dolap tamir ustalarımız ile kısa süreler içinde dolaplarınızı ilk halinden daha güzel ve sağlam şekilde sizlere teslim etmekteyiz.

Mutfak Dolabı Tamiri

Yaşam alanlarınızın vazgeçilmez bölümlerinden biri olan mutfaklarınızda bulunan dolaplarda zamana bağlı olarak eskimeden ya da kullanım hatalarından dolayı belli başlı sorunlar meydana gelebilmektedir.

Özellikle mutfak dolaplarının kapılarında, menteşe ve düşüklük problemi ya da suya maruz kalma nedeniyle şişmeler meydana gelebilmektedir. Yaşanan bu gibi durumlarda mutfak dolap kapağı tamiri ihtiyacınız varsa firmamızın uzman kadrosundan kaliteli hizmet ve uygun fiyatlardan destek alabilirsiniz.

Raylı Dolap Tamiri

Evlerinizde kullandığınız ve beğeni ile satın aldığınız raylı dolaplar gün geçtikçe yıpranır ve sorunlar çıkartmaya başlar; ama üzülmeyin bu gibi sorun ya da sıkıntılarınızda biz ekibimiz ile sizlerin yanındayız.

Firmamızın işinde usta olan deneyimli kadrosu raylı dolap tamiri konusunda son derece başarılıdır. Tamir edilmesini istediğiniz tüm raylı dolaplarınızı gözünüz kapalı firmamıza dolayısıyla ustalarımıza teslim edebilirsiniz.

Özellikle raylı dolaplarda sıklıkla karşılaşılan dolap kapaklarında yaşanan problemler sizi epeyce yorabilir. Bu gibi durumlarda firmamız ile iletişime geçerek raylı dolap kapağı tamiri hakkında detaylı fiyat bilgisini alabilirsiniz.

marangoz atölyesi teklif al

Sürgülü Dolap Tamiri

Sürgülü dolaplar son yıllarda oldukça talep gören şık ve kullanışlı dolap modelleri arasında ilk sıralarda gelmektedir. Kimi zaman yıllara bağlı olarak kimi zaman ise kullanıcı hatalarından dolayı dolaplarınızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda hiç üzülmeyin çünkü firmamız ve ekibimiz sizlere hizmet vermek için hazır.

Her türlü sürgülü dolap tamirini ustalıkla yapmanın yanı sıra Bellona sürgülü dolap tamiri hizmeti de uzman ekibimiz tarafından kaliteli bir şekilde verilmektedir.

Dolap Kapağı Tamiri

Evinizde ya da işyerlerinizde beğeni ile kullandığınız dolaplarınızda yaşadığınız her türlü sorun ya da sıkıntı ile ilgili olarak firmamızı arayabilir ve gerekli bilgileri ekip arkadaşlarımızdan alabilirsiniz.

Dolap ve dolap kapağı tamiri sorunlarınızda fiyat performans arayışınız varsa doğru yerdesiniz demektir. Uygun fiyatlara kaliteli hizmet almak için sizde bizi seçin!

Dolap tamiri konusunda detaylı olarak vermiş olduğumuz hizmetleri aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

  • Dolap kapağı amortisörü tamiri
  • Dolap kapağı menteşe tamiri
  • Dolap kapağı pistonu tamiri
  • Kırık dolap kapağı tamiri
  • Sürgülü dolap kapağı tamiri

Dolap Menteşe Tamiri

Birçok alanda kullanılan dolaplarda en sık yaşanan problemlerden biri de menteşelerinde yaşanan sorunlardır. Kimi zaman kullanım ömrünün dolması nedeniyle kimi zaman ise hızlı ve sert kapatmanın ortaya çıkardığı yegane sıkıntı tabi ki dolap menteşelerinin düşmesi ya da kırılmasıdır.

Dolap menteşe tamiri konusunda kısa süreler içinde kaliteli ve ekonomik fiyatlardan hizmet almak istiyorsanız firmamızın uzman ekibini tercih etmelisiniz.

Avrupa ve Anadolu yakasında ihtiyacınız olan her an size hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız. Bunun yanı sıra Kadıköy marangoz arayışınız olduğu takdirde firmamızdan fiyat almayı unutmayınız!

Dolap tamiri servisi, raylı, sürgülü dolaplar, dolap kapakları, dolap menteşesi onarım hizmetleri ve fiyatları için Hemen Tıkla!

Call Now ButtonHEMEN BİLGİ ALIN