kapı tamiri

Kapı Tamir Servisi | Amerikan Kapı | Ahşap Kapı

Marangoz Atölyesi olarak kapılarınız ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm kapı tamiri işlerinizi kısa süreler içinde uygun fiyatlardan tamir etmekte ve sizlere teslim etmekteyiz.

Hasar görmüş ve kullanılamayacak hale gelmiş olan Amerikan ya da ahşap kapılarınız ile ilgili her şeyde firmamızın uzman kadrosundan gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

İstanbul da Avrupa ve Anadolu yakasına firmamızın uzman kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Evinizde ya da iş yeriniz de kullanmış olduğunuz, zaman içinde aşınma, yıpranma gibi sebeplerden dolayı hasar görmüş kapılarınızı en iyi şekilde tamir etmekte ve ilk gün ki hali gibi sizlere teslim etmekteyiz.

Kapı tamiri konusunda gereken işlemleri kısa süreler içinde ekibimiz ile yapmakta ve en iyi işçilik ile sizlere teslim etmekteyiz. Kırılma, çatlama, şişme ya da çizilme gibi aklınıza gelebilecek her ihtimalde firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Amerikan Kapı Tamiri

Amerikan kapı tamiri İstanbul Anadolu ya da Avrupa yakası usta arayışınız varsa doğru yerdesiniz demektir. Hasar görmüş ya da kırık Amerikan kapı tamiri işlerinizi deneyimli uzman kadromuz ile tamir etmekte ve eskisinden daha sağlam hale getirmekteyiz.

Şişmiş, darbe almış olan ya da kırılan Amerikan kapı tamiri için bütçenize uygun olan ekonomik fiyatlardan usta arayışınız varsa konu hakkında firmamızdan fiyat alabilirsiniz.

Kapı Kolu Tamiri

Kapı kollarında zaman içinde kullanıcı hatalarından ya da kullanılan malzeme kalitesinden dolayı aşınma veya kırılma gibi sorunlar meydana gelmektedir. Hasar gören ve kullanılamaz hale gelen kapılarınızın kollarını ustalarımız ile kaliteli malzemeler kullanarak ilk gün ki haline geri getirmekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz her türlü kapı kolu tamiri konusunda firmamızın işinde uzman olan ustaların da hizmet alabilirsiniz.

Ahşap Kapı Tamiri

Ahşap kapı tamiri İstanbul bölgesinde birçok semtte firmamız tarafından verilmektedir. İş yerleriniz ve evlerinizde kullandığınız ahşap kapılarda meydana gelen sıkıntılarla ilgili olarak firmamızı arayabilir ve uygun fiyatlardan hizmet alabilirsiniz.

Kırılma, yıpranma ya da şişmelerin yanı sıra ahşap kapılarınızda meydana gelen çatlak sorunlarını kısa süreler içinde tamir edip sizlere teslim etmekteyiz. Kapı çatlak tamiri konusunda merak ettiğiniz tüm detayları firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Su alması sebebi ile şişen kapılarınızda meydana gelen kapanmama sebebi ahşap kapılarda yaşanan başlıca sorunların başında gelmektedir. Kapanmayan ahşap kapı tamiri ve ahşap kapı çatlak kapı konusunda iyi bir işçilik ve fiyat performans açısından kaliteli hizmet arayışınız varsa siz de Marangoz Atölyesini tercih etmelisiniz.

Kapı Tamiri Fiyatları

Kapı tamiri fiyatları kapının ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra tamiri yapılacak olan kapının ne kadar hasar gördüğü ve yapılacak işlemin büyüklüğü fiyat farkı yaratan ana faktörler arasında yer almaktadır.

Kapılarınız ile yaşadığınız sıkıntılarda öncelikli olarak firmaya bağlı ekip arkadaşlarımız kapılarınızı görmekte sonrasında ise yapılacak olan işleme göre fiyat belirlemesi yapılarak sizlere iletilmektedir.

Kırık Kapı Tamiri

Beğeni ile ofisinize ya da evlerinize taktırmış olduğunuz ya da takılı olan kapılarınızda gün geçtikçe pek çok sorun meydana gelmektedir. Kimi zaman ufak tefek kimi zaman ise ciddi anlamda kullanıma engel olacak problemler ile karşı karşıya kalırsınız. Bu gibi durumlarda bilmediğiniz ve merdiven altı firmalardan destek almanız size astarı yüzünden pahalıya gelmektedir.

Kapılarda meydana gelen sıkıntıların başında tabi ki kapıların kırılması gelmektedir. Bu gibi durumlarda çoğu zaman kapılar kullanılmayacak hale gelmektedir. Firmamızın uzman ekibi ile uzun yıllardır kırık kapı tamiri konusunda hizmet vermekteyiz. Kapılarınız ile ilgili yaşadığınız ya da yaşayacağınız her konuda gönül ferahlığı içinde firmamızı arayabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kırık kapı tamiri fiyat belirlemeleri tamiri yapılacak olan kapıya, uygulanacak olan işleme göre değişlik göstermektedir. Yapılacak olan işlem kısa süreli çok zaman almayacak bir işlem ise fiyatlar oldukça düşüktür; ancak kırılma ya da çatlama gibi işlemlerde işçilik daha fazla olacağı için fiyatlarda artış olabilmektedir.

Kapı kırığı tamiri kimi zaman ufak tefek işlemler yapılarak çözüme kavuşturulabilirken, kimi zaman ise uzun işlemler uygulanarak kapı tamiri yapılmaktadır. Bu sebeple fiyat belirlemeleri kapı da meydana gelen hasarlara göre belirlenmekte ve ona göre sizlere bildirilmektedir.

Kapı tamiri konusuna ek olarak aklınıza gelecek her türlü mobilya işlerinizi de uzman kadromuz ile çözüme kavuşturabilirsiniz. Tamir işleri ve montaj hizmetleri konusunda da uygun fiyatlardan firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

marangoz atölyesi teklif al

Hizmetlerimiz

Kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlardan bütçenize uygun kapı tamiri servisi ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz demektir. Marangoz Atölyesi olarak işinde deneyimli uzman kadromuz ile sizlere hizmet sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz tüm kapı tamiri işlerinizde firmamızı iletişim numaralarımızdan arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Uygun fiyatlardan ve kaliteli işçilik ile sizlere sunmuş olduğumuz hizmetleri aşağıda maddeler halinde görebilirsiniz:

 • Kapı döşemesi tamiri
 • Kapı fitili tamiri
 • Kapı kilidi tamiri
 • Oda kapısı tamiri
 • Kapı döşemesi tamiri İstanbul
 • Marangoz kapı tamiri
 • Sürgülü kapı tamiri
 • İç kapı tamiri
 • Kapı çerçevesi tamiri
 • Kapı menteşe tamiri
 • Lake kapı boya tamiri
 • Lake kapı tamiri
 • Mobilya kapı tamiri
 • Sunta kapı tamiri
 • Tahta kapı tamiri
 • Çatlak kapı tamiri
 • Çürük kapı tamiri
 • Şişen kapı tamiri
 • Şişmiş kapı tamiri

Kapı tamiri, Amerikan, ahşap, kırık, kapanmayan, oda kapısı, sürgülü kapı onarım servisimiz için Marangoz Atölyesini Hemen Ara!

Call Now ButtonHEMEN BİLGİ ALIN