marangoz atölyesi hakkında

Marangoz Atölyesi olarak uzun yıllardan beri siz değerli müşterilerimiz için mobilya konusunda aklınıza gelebilecek her türlü işlemle ilgili sizlere hizmet vermekteyiz.

marangoz atölyesi hakkında3. nesil olarak ahşap sektöründeki faaliyetlerimize işinde uzman olan ekibimiz ile devam eden mobilya dekorasyon firmasıyız. Sait Halim Paşa Yalısının 1966 yılında yapılan resmi restorasyonunun ustabaşısı olan değerli dedemizin sanatını geçmiş yıllardan günümüze en iyi şekilde taşımak ve devam ettirmek amacı ile sanatımızı icra etmekteyiz.

Ev ya da iş yerlerinizde tercih ettiğiniz tüm mobilyaların üretim, kurulum ve montaj işlemlerini işinde deneyimli olan ustalarımız ile kısa süreler içinde yapmakta ve adresinize teslim etmekteyiz.

Son teknolojinin kullandığı atölyemizde, CNC kontrollü makineler ve 3.nesil olmamızın vermiş olduğu tecrübeyi birleştirerek mobilya ve ahşap sektöründe kaliteli işler yapmaktayız. Bunun yanı sıra yurtiçinde ve yurt dışında mobilya ile ilgili olarak birçok projede firma olarak imzamızın olmasından son derece gurur duymaktayız.

Firmamız ile ilgili olarak merak ettiğiniz tüm bilgileri aşağıda yer alan linkten inceleyebilir ya da iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimizden gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

Bunun yanı sıra referans listemizde yer alan tüm markalarımızdan referans mektubu getirebileceğimizin altını çizmek isteriz.  Ayrıca evleriniz ya da iş yerleriniz için ihtiyaç duyduğunuz butik çözümleri sizlere sunarak iç dekorasyonunuz için gerekli olan tüm hizmetleri en iyi işçilik ile yaşam alanlarınıza uygulamaktayız.

Dekorasyon ile ilgili görsel çalışmalarımızın her biri firmamıza aittir. Görsellerimizi işinde uzman olan mobilya ustalarımız ile beraber özen ve emekle tasarlayıp sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Sizlerde mobilya ve ahşap konusunda istediğiniz her şeyi bizlerle paylaşarak mekanlarınızı en iyi şekilde tasarlamamızı ve en özel mobilya modellerini sizlere sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Siz de çağı yakalamak için Marangoz Atölyesini seçin!

Call Now ButtonHEMEN BİLGİ ALIN