ikea montaj hizmeti

Ikea Montaj Hizmeti

Ikea mobilyalarınızın kurulumu için ihtiyaç duyduğunuz montaj ustası ve kurulum hizmetini Marangoz Atölyesinden temin edebilir ve uygun fiyatlardan kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Uzun yıllardan beri siz değerli müşterilerimize işinde usta olan deneyimli kadromuz ile hizmet vermekte ve mobilyalarınız ile ilgili her türlü kurulum montaj hizmetinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Ikea mobilyadan satın almış olduğunuz mobilyalarınızda genel olarak kurulum hizmeti sizlere aittir. Kimi zaman mobilya kurulumu içinden çıkılmaz hale gelmekte ve sizleri oldukça yorabilmektedir.

Bu gibi durumlarda ihtiyaç duyduğunuz kurulum hizmeti ve montaj hizmeti sizlere bir telefon kadar yakın. Firmamızın iletişim numaralarından bizleri arayarak detaylı bilgileri müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.

Ikea montaj hizmeti konusunda işinde uzman olan deneyimli ekip arkadaşlarımız ile sizlere hizmet sunmaktayız.  Özen ve bin bir emek ile mobilya montaj işleriniz en ince ayrıntısına kadar yapılmakta ve kısa süreler içinde sizlere teslim edilmektedir.

Ikea kurulum hizmeti hakkında tüm konularla ilgili olarak firmamızı arayabilir ve ekip arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz. Öncelikli olarak yapılacak olan montaj işinin detayları öğrenilerek ne yapılması gerektiği konusunda sizlere gerekli bilgiler verilmektedir. Daha sonrasında ise fiyat bilgisi paylaşılarak müsaitlik durumunuza göre randevunuz belirlenmekte ve size iletilmektedir.

Mobilya montaj ve kurulum hizmeti için bütçenize uygun olan kaliteli hizmet almak istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Marangoz Atölyesi olarak en iyi hizmeti sunmak için ekip arkadaşlarımız ile uzun yıllardan beri sizler için çalışmakta ve çalışmaya da devam etmekteyiz.

Ikea Montaj Ustası

Severek ve beğeni ile satın almış olduğunuz Ikea mobilyalarınız ile ilgili olarak montaj ustası arayışı içinde iseniz uzman ekibiz hizmet vermek amacı ile sizleri bekliyor. En iyi işçilik ve kaliteli hizmeti almak istiyorsanız sizde gönül rahatlığı içinde firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kimi zaman satın almış olduğunuz mobilyalarınızda talep edilen montaj hizmeti masrafı astarı yüzünden pahalıya gelebilmektedir; ama bu gibi durumlarda sakın endişelenmeyin! Çünkü Marangoz Atölyesi olarak uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile sizlere memnun kalacağınız bir mobilya montajı hizmetini sunmaktayız.

Ikea mobilya montaj ustası ihtiyacınız da size en yakın ustayı bulmak ve kısa süreler içinde montaj işlerinizi yaptırmak için siz Marangoz Atölyesini seçin!

Ikea Montaj Ücreti

Firmamızın işinde uzman olan ekibi tarafından sizlere verilen Ikea montaj fiyatı yapılacak olan kurulumun ne olduğuna ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Montaj hizmeti verilmeden önce ekibimizin sizlere fiyat verebilmesi için montajı yapılacak olan mobilyanın ne olduğunu bilmeleri ve ebat bilgilerini almaları gerekmektedir.  Bu sayede yapılacak olan montaj işinin size doğru fiyatlandırmasını iletebileceklerdir.

Temiz işçilik ve kaliteli hizmet arayışınız varsa firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her türlü Ikea mobilyanızla ilgili montaj işlerinizde firmamızdan fiyat alabilirsiniz.

Ikea Montaj Telefon

Ikea mobilyalarınız ile ilgili olarak almak istediğiniz kurulum hizmeti talebinizi firmamızın iletişim numaralarından bizleri arayarak iletebilirsiniz. Montaj hizmeti kısa süreler içinde işinde deneyimli ve bir o kadar da titiz olan montaj ustalarımız tarafından sizlere verilmektedir.

Kurulum işlerinde ekibimiz Ikea montaj kılavuzuna gerek duymadan rahatlık ve kısa süreler içinde mobilyalarınızı kurmakta ve sizlere teslim etmektedir. Kurulum sonrasında yaşadığınız ya da yaşatabileceğiniz her türlü sorun veya sıkıntıda firmamızı iletişim numaralarından arayarak ekibimizden her türlü bilgi ve desteği alabilirsiniz.

Ikea Mobilya Montaj

Ikea mobilya montaj işlerinde istediğiniz, aradığınız kaliteli hizmeti ve en iyi işçiliği firmamızın ustalarından kolaylıkla alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ve kurulumu konusunda sorun ya da sıkıntı yaşadığınız tüm mobilya kurulum işlerinizde mobilyalarınızı gözünüz kapalı olarak firmamızın ekip arkadaşlarına emanet edebilirsiniz.

Kısa süreler içinde montaj hizmeti, mobilya kurulum işinin ehli olan ekip arkadaşlarımız tarafından sizlere verilmekte ve mobilyalarınız size teslim edilmektedir.  İstediğiniz her an numaralarımızdan bizlere ulaşarak dilediğiniz kurulum hizmetini uygun fiyatlardan firmamızdan alabilirsiniz.

Aklınıza gelebilecek her türlü Ikea mobilyası ile ilgili olarak kurulum hizmeti uygun fiyatlardan firmamız tarafından sizlere verilmektedir. Bu sebeple satın almış olduğunuz Ikea mobilyası kurulumu konusunda tedirgin olmanıza gerek yok; çünkü beğeni ile satın aldığınız ancak kurulum açısından bir hayli karışık ve zor olan mobilyalarınızın kurulum işleriyle ilgili olarak artık biz varız.

Bu gibi durumlarda hemen firmamızı aramalı ve mobilya kurulum servisi için randevunuzu oluşturmalısınız. Doğru, hızlı ve kaliteli hizmetin yanı sıra bütçe dostu olan Marangoz Atölyesi sizleri bekliyor.

marangoz atölyesi teklif al

Ikea Montaj İletişim

Ikea montaj işleri ile ilgili olarak istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz kurulum hizmetini firmamızın telefon numaralarından ayarak bizlere iletebilirsiniz. Gerekli olan iletişim ve adres bilgileriniz sizden alınarak sistemimize kayıt edilmekte, sonrasında ise müsaitliğinize göre mobilya kurulum randevusu oluşturulmaktadır.

Ikea montaj servisi telefonu için aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşarak montaj hizmeti talebinizi oluşturabilirsiniz.

Ikea montaj servisi telefon: (0 532 418 3015)

Hizmetlerimiz:

 • ikea ayna montajı
 • ikea dolap montajı
 • ikea masa lambası kurulumu
 • ikea mobilya montaj ustası
 • ikea koltuk montajı
 • ikea masa montajı
 • ikea raf montajı
 • ikea tv ünitesi montaj
 • ikea çerçeve montajı
 • ikea çiçeklik montajı
 • ikea ürün montajı
 • ikea pax dolap montaj
 • ikea mutfak montaj 
Call Now ButtonHEMEN BİLGİ ALIN